Hakuro pędzle do makijażu

Polskie pędzle marki Hakuro

Hakuro to polska marka, która ręcznie produkuje wysokiej jakości, naturalne i syntetyczne pędzle do makijażu. Są cenione zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów. Oferta Hakuro jest bardzo bogata, więc łatwo można się zgubić wśród dużej ilości pędzli.

Do czego służą pędzle Hakuro?

Wśród pędzli Hakuro dostępnych tutaj można znaleźć te do płynnego podkładu, dzięki którym nakładany kosmetyk nie pozostawiania smug. Ich włosie jest dosyć gęste, ścięte na płasko lub w formie kulki. Można stosować je także do nakładania korektora. Hakuro pędzle to również takie, dzięki którym można aplikować róże i bronzery. Do tego świetnie nadaje się ten oznaczony symbolem H21. Świetnie poradzi sobie też z konturowaniem i jest polecany dla kobiet, które nie mają jeszcze dużej wprawy w sztuce makijażu.

Jak dbać o pędzle?

Pędzle należy regularnie czyścić, ponieważ brudne są siedliskiem bakterii i mogą doprowadzać do stanów zapalnych skóry. Pędzle marki Hakuro są wykonane z syntetycznego włosia, które nie jest trudno utrzymać w czystości. Jednak należy pamiętać o kilku zasadach. Po pierwsze pędzle do podkładu trzeba myć codziennie. Najlepiej środkiem, który rozpuści tłuszcz, ale nie uszkodzi włosia. Na rynku są dostępne środki dedykowane do mycia pędzli Hakuro.

Sposób na czyste pędzle marki Hakuro

Żeby pędzel był czysty i długo służył, trzeba należycie o niego zadbać. Do mycia pędzli czasami wystarczy woda i mydło. Jeśli po takim „praniu” pędzel będzie twardy lub sztywny, można użyć odżywki do włosów, która zmiękczy włosie.