pędzle Jessup

Za pomocą jakich narzędzi można przygotować idealny makijaż?

Makijaż przygotowuje się za pomocą różnych produktów. Część z nich można wygodnie nakładać i rozprowadzać palcami, wiele osób preferuje taki sposób korzystania z podkładu czy korektora. Są jednak i takie kosmetyki, które trzeba nałożyć za pomocą specyficznego narzędzia. Do makijażu można wykorzystać gąbeczki, szczoteczki do brwi czy pędzle. Te ostatnie często okazują się niezbędne do wygodnego i ładnego nakładania produktów.

Do nakładania jakich kosmetyków można wykorzystać pędzle Jessup?

Pędzle mają określony kształt, który często pasuje do konkretnych technik nakładania kosmetyków. Nie ma jednej, określonej metody, której należy się trzymać, ale często korzystanie z nich usprawnia uzyskanie wymarzonego efektu. Warto zwrócić uwagę na ułożenie, grubość i długość ich włosia. Pędzle Jessup idealnie nadają się do nakładania:

  • podkładu i korektora,
  • różu,
  • rozświetlacza,
  • bronzera,
  • cieni do powiek i brokatów,
  • pudru.

Oprócz tego mniejsze pędzelki można wykorzystać do precyzyjnego aplikowania pomadek czy namalowania kreski na oczach. Uzbieranie kilku różnych modeli znacznie ułatwi przygotowanie nienagannego makijażu, który utrzyma się przez cały dzień.

Jakie pędzle Jessup najlepiej kupić?

Pędzle Jessup są dostępne w wielu drogeriach internetowych m.in. na https://drogeria.pl/jessup. Można kupować je na sztuki, co jest dobrym sposobem na uzupełnienie kolekcji lub w zestawach, które są opłacalnym rozwiązaniem dla osób zaczynających swoją przygodę z makijażem. Pędzle można podzielić na produkty do makijażu twarzy i oka. Zazwyczaj w takich ustawieniach można je zbiorczo kupić. Klient może wtedy liczyć odpowiednio na narzędzia do nakładania rozświetlacza, bronzera, różu czy podkładu oraz pędzelki do nakładania cieni w różnych rozmiarach. Oprócz tego jest możliwość dokupienia nietypowych dodatków, takich jak szczoteczka do brwi i rzęs czy puszek do nakładania pudru.