Wyjątkowa paleta cieni do powiek Maybelline The Nudes

Zaopatrując się w różnorodne kosmetyki sprawiamy sobie przyjemność, a także możliwość zrealizowania najśmielszych wizji naszego makijażu. Toteż paleta cieni do powiek Maybelline The Nudes zda egzamin w każdej kosmetyczce kobiety, która kocha beże, brązy, złoto, a także wykończenie matowe, z błyskiem, z mikrodrobinkami oraz metaliczne. Cała kombinacja została tak zestawiona, byśmy mogły dowolnie łączyć barwy i uzyskiwać wymarzone efekty oraz przejścia i desenie.

Pora na makijaż

Czy to na co dzień, czy też wieczorową porą paleta Maybelline The Nudes będzie zawsze odpowiednia. Wygodne i eleganckie czarne opakowanie opakowanie zawiera w sobie 12 cieni do powiek, a także załączony aplikator wykonany z czarnej gąbki – przekłada się to na perfekcyjny makijaż oczu. Do tego załączona jest instrukcja jak wykonać 13 makijaży z tą jedną paletą cieni Maybelline The Nudes i można szaleć.

Konsystencja i trwałość

Cienie są wysokiej jakości i odznaczają się mocną intensywnością, a także miękką konsystencją, co ma swoje ważność przy rozprowadzaniu na powiekach. Do tego dochodzi jeszcze nieosypywanie się cieni, które jest istotne przy każdym zastosowaniu. Mocna pigmentacja jest tutaj wzorowa, wobec czego wytworzymy delikatny makijaż dzienny, jak i bardziej wyrazisty makijaż wieczorowy czy też na określone okazje. Towarzystwo tej paletki jest niezastąpione, toteż można w nią swobodnie zainwestować i cieszyć się z rewelacji tworzenia dowolnych kombinacji i miękkich przejść na swoich powiekach lub też, jeśli jesteśmy makijażystkami: na powiekach swoich klientek.

Oferta sprzedażowa produktu the nudes od maybelline tutaj