Samodzielna stylizacja hybrydowa – to łatwe!

Popularność hybrydowej stylizacji powoduje, że można byłoby spodziewać się spadku jej cen, ale niestety tak nie jest. Zwłaszcza gdy chce się odwiedzić dobry salon, trzeba liczyć się ze sporym wydatkiem, a przecież nie jest on jednorazowy, gdyż hybrydy trzeba dość często uzupełniać bądź wykonywać od nowa. Sposobem na zmniejszenie związanych z tym wydatków jest samodzielne wykonywanie hybryd, na co decyduje się wiele pań.

Nie takie trudne

Wykonywanie hybryd nie jest trudniejsze niż zwykłe malowanie paznokci, zwłaszcza jeśli ktoś nie czuje potrzeby robienia wzorków czy innych fantazyjnych dekoracji. Trzeba tylko zaopatrzyć się w zestaw startowy do hybryd, zawierający bazę, lakiery i top, a także lampę UV do utwardzania lakieru. Zabieg ten oczywiście pochłania więcej czasu niż zwykłe malowanie, ale warto go poświęcić, bo potem warstwa dużo dłużej niż normalny lakier utrzymuje się na paznokciach.

Wygodne rozwiązanie

Samodzielna stylizacja paznokci to przede wszystkim oszczędności – zestaw do hybryd Semilac ma niewysoką cenę, lakiery także, a wystarczają na długo. Jednak panie decydujące się na to rozwiązanie doceniają także oszczędność czasu i wygodę. Nie trzeba umawiać wizyty u kosmetyczki i czekać na nią, wybierać się do salonu i być może czekać w kolejce. Poza tym nie trzeba martwić się braku higieny, co niestety zdarza się w niektórych salonach i stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia.