Rodzaje lakierów do paznokci

Rodzaje lakierów do paznokci

Lakiery do paznokci to bardzo popularne kosmetyki z kolorówki. W każdej kosmetyczce jest ich przynajmniej kilka… lub kilkanaście… a każdy z nich jest inny i ma zupełni inne wykończenie. Jakie rodzaje lakierów są najbardziej popularne

Matowe lakiery do paznokci

Nie mają żadnego połysku, więc są bardzo wyjątkowe. Lakiery do paznokci Golden Rose charakteryzują się dobrym kryciem, więc często wystarczy tylko jedna warstwa takiego produktu, by osiągnąć pożądany rezultat. Często stosowane są jako baza pod inny lakier, lub zdobienia.

Pękające lakiery do paznokci

Dają bardzo ciekawy efekt. Najczęściej nakłada się je na warstwę lakieru w innym kolorze. Po kilku minutach lakier pękający po prostu pęka tworząc malowniczą i niepowtarzalną mozaikę.

Holograficzne lakiery do paznokci

Dają efekt 3D na paznokciach. W zależności od tego, jak przyłożymy paznokcie pod słońce, kolor będzie się inaczej mienił i będzie miał inny odcień. To ciekawa propozycja, zwłaszcza na lato. W ofercie lakierów do paznokci Golden Rose, jest wiele odcieni z tym efektem.

Magnetyczne lakiery do paznokci

W zestawie z lakierem pakowany jest specjalny magnes, który po nałożeniu lakieru, tworzy na paznokciu wzorki. W samym lakierze znajdują się malutkie opiłki metalu, które bardzo błyszczą i są jego charakterystyczną cechą.

Piaskowe lakiery do paznokci

Dają bardzo ciekawy efekt piasku przylepionego do paznokci. Lakiery do paznokci Golden Rose zawierają cząsteczki imitujące ziarenka piasku. Dzięki nim, powierzchnia paznokcia jest chropowata.