Modne usta w 2019r.

Pomadka to jeden z powszechnie znanych i nierozłącznych atrybutów każdej kobiety. Już małe dziewczynki można zaoferować, jak malują się szminką przed lustrem – w ten sposób naśladując swoją mamę. Oznacza to, że od małego, my kobiety jesteśmy uczone kobiecości, stylu i klasy. Dobrze dobrana i ulubiona pomadka zawsze znajdzie miejsce w naszej torebce. Jakie są aktualne trendy na bieżący rok w kolorystyce pomadek? Jak powinny wyglądać modne usta? Dowiesz się z poniższego artykułu,

Pomadka dobrana do urody

Obecnie, wizażyści zgodnie twierdzą, że pomadkę przede wszystkim powinno się dobrać do typu urody, którą posiadamy. Urodę najłatwiej określić jako ciepłą lub zimną. Panie o ciepłej urodzie świetnie wyglądają w różnych odcieniach różu, delikatnej pomarańczy, lekkich brązach. Z kolei, panie o chłodnym typie urody powinny wybierać pomadki Cocolita o zdecydowanie mocniejszej barwie jak mocny fiolet, czerwień, kolor wina czy wręcz ciemny brąz.

Aktualne trendy

Powoli możemy pożegnać się z jasnymi ustami w kolorze nude i ustąpić miejsca bardziej wyrazistym i mocnym kolorom. Pomadki, które będą królowały na ustach pań w tym sezonie to zdecydowanie mocne kolory różu, kolor karminowy, głęboka czerwień oraz wszelkie odcienie brązu. Odważniejsze panie mogą postawić na intensywny fiolet. Warto pamiętać, by pomadki w takich dość mocnych kolorach posiadały również właściwości nawilżające oraz wygładzające. Wówczas nasze usta będą wyglądały na pełniejsze, większe i dużo atrakcyjniejsze.

 

Dobra pomadka to idealne podkreślenie naszej urody i dopełnienie stylizacji. Warto postawić na mocny odcień, w którym będziemy czuły się wyjątkowo i kobieco.