Innowacyjne kosmetyki do stylizacji brwi

We współczesnym makijażu oczu stawia się na mocne i charakterne brwi. Odchodzi się do nadmiernego ich depilowania, w cenie jest gruby i naturalny kształt brwi. Komu natura postąpiła właśnie takich, może ratować się wieloma kosmetykami do ich stylizacji. Niektóre z nich to klasyki, na przykład kredka do brwi Catrice, inne to coś zupełnie nowego – chociażby pomady czy cienie.

Catrice kredka do brwi

Klasyczna kredka do brwi sprawdza się zawsze. Te nowoczesne mają matowe wykończenie, są twarde i pozwalają na precyzyjne malowanie drobnych kreseczek pomiędzy własnymi włoskami w łuku brwiowym. Efekt jest bardzo naturalny, brwi są pięknie podkreślone, oczy nabierają wyrazu. Kosmetyk tak jak kredka do brwi Catrice to wydatek rzędu kilkunastu złotych, jakość zaś wskazuje, jakby był to produkt dużo droższy.

Cienie do brwi

Za kosmetyki do stylizacji brwi generalnie nie warto płacić dużo. Można kupić cienie do brwi od Diora lub Armani, ale można też znaleźć naprawdę dobry kosmetyk tego typu w zwykłej drogerii. Nie ma zatem sensu przesadzać – cienie za kilkanaście złotych też świetnie się sprawdzą. Najważniejsza jest bowiem technika i umiejętność prawidłowego ich nakładania, a to przychodzi z czasem. Reguła jest jedna – kosmetyki do stylizacji brwi, takie jak właśnie cienie albo pomady, należy nakładać tak zwaną lekką ręką. Im mniej produktu, tym zwykle lepszy i bardziej naturalny efekt. Przerysowane brwi dobrze wyglądają tylko na wybiegach mody.