Czy warto stosować krem pod oczy?

Codzienna, regularna pielęgnacja (najlepiej rano i wieczorem) skóry pod oczami pozwala zapobiec powstawaniu zmarszczek i kurzych łapek, zniwelowaniu tych, które już się pojawiły, sprawia że skóra nie jest sina ani opuchnięta. Dobry kosmetyk działa również rozkurczająco i odprężająco na skórę, sprawiając, że jest ona świeża i promienna. Na rynku istnieje wiele kremów pod oczy o rozmaitych właściwościach i różnych producentów. Jak w tym wszystkim znaleźć idealny krem dla siebie?

Postaw na naturalny produkt

Obecnie dużo się mówi o naturalnych składnikach w produktach przeznaczonych do pielęgnacji skóry. Coraz bardziej świadome panie dokładnie chcą wiedzieć, co nakładają na swoją twarz oraz jakie ma to korzyści. Takie składniki jak: olej arganowy (skutecznie walczy ze zmarszczkami), masło shea (odpowiada za regenerację naskórka), kwas hialuronowy ( wypełnia zmarszczki, poprawia nawilżenie skóry), olej z pestek winogron (zmniejsz opuchliznę), D- Penthanol  (zapobiega utracie wody przez skórę i skutecznie ją nawilża) sprawiają, że nacomi krem pod oczy Cocolita chętnie kupowany jest przez Polki w każdym wieku.

Krem pod oczy musi działać na różnych płaszczyznach

Kremy pod oczy mają za zadanie tę delikatną skórę nawilżać, odżywić, działać przeciwzmarszczkowo, regenerować oraz wygładzać. Krem nie może jej obciążać ani uczulać. Gdy zobaczymy, że po zastosowaniu danego produktu, na skórze pojawiają się zaczerwienienia lub wypryski – jest to sygnał, ze dany produkt kompletnie nie jest dla nas.