jeden z podkładów Golden Rose

Barwny, letni makijaż z kosmetykami Golden Rose

Wielokrotnie kobiety, które lubią barwne makijaże, na co dzień muszą jednak używać nieco więcej stonowanych kolorów. Najczęściej jest to wymuszone przez pracę i pewne zasady w niej obowiązujące. Jednak, kiedy przychodzi lato i upragnione wakacje, można w końcu zaszaleć. Produkty Golden Rose są tu godnym uwagi kierunkiem.

Przede wszystkim dobry podkład

Lato jest ukochaną porą roku, ale makijaż niekoniecznie się z nią lubi. Warto zatem zaopatrzyć się w odpowiedniego rodzaju podkład, a czasami (szczególnie latem) również dobrej jakości bazę pod podkład, która przedłuży trwałość makijażu w letnie upalne dni. Nie można jednak zapominać o wybieraniu produktów z filtrami, o ile to możliwe. Bezpieczeństwo delikatnej skóry twarzy jest bowiem niezwykle istotne. Dodatkowym plusem będzie utrwalacz makijażu. Marka Golden Rose oferuje takie produkty, choćby w postaci mgiełki, którą można spryskać gotowy makijaż.

Szaleństwo kolorów

Panie mogą w tej kwestii zaszaleć. Piękne i barwne cienie do powiek czy odważne kolory pomadki letnią porą roku są jak najbardziej na miejscu. Dzięki temu można poprawić sobie samopoczucie i bez wątpienia każda kobieta poczuje się po prostu seksownie. Kosmetyki Golden Rose są w tym bardzo pomocne i oferują sporą paletę barw. Również kolory lakierów do paznokci zachęcają do eksperymentowania. Latem, gdy można założyć sandałki czy klapki, to dodatkowa zachęta, aby i ta część looku była dopracowana. Czasami warto pozwolić sobie na takie letnie szaleństwo kolorystyczne.