Szampony green pharmacy

Marka kosmetyczna green pharmacy posiada kosmetyki o naturalnym składzie do włosów, twarzy i skóry. Są przyjazne dla alergików – nie uczulają i nie podrażniają. Warto przyjrzeć się szczególnie szamponom. Green pharmacy ma w swojej ofercie szampony zarówno dla włosów cienkich, osłabionych, jak i normalnych.

Szampon z rumiankiem lekarskim

Szampon z rumiankiem przeznaczony jest dla włosów osłabionych i zniszczonych. Wyciąg z rumianku dodatkowo wzmacnia włosy, łagodzi podrażnienia i swędzenie skóry głowy. Szampon sprawia, że włosy zdrowe, z naturalnymi refleksami i nawilżone. W swoim składzie posiada przede wszystkim: witaminę C i B3.

Szampon z nagietkiem lekarskim

Szampon z nagietkiem lekarskim od Green Pharmacy ze sklepu Cocolita przeznaczony jest dla włosów normalnych i przetłuszczających się. Nagietek lekarski sprawia, że szampon działa przeciwzapalnie, łagodząco, wzmacnia naczynka włosowate skóry głowy. Dodatkowo zapobiega łupieżowi i łysieniu. Szampon sprawia, że włosy stają się zdrowe, nawilżone, elastyczne i pełne blasku.

Szampon z pokrzywą zwyczajną

Szampon przeznaczony jest dla włosów normalnych. Producent obiecuje, że: „Poprawia mikrokrążenie skóry głowy, pobudza pracę cebulek włosowych, zapewnia włosom energię do wzrostu. Włosy stają się zdrowe, nawilżone, elastyczne i pełne blasku”. Szampon z pokrzywą polecany jeszcze szczególnie w okresie jesiennym. Pokrzywa sprawia, że włosy nie wypadają, nie łamią się i nie niszczą.