kosmetyki Revitalift

Co wyróżnia serię Revitalift od Loreal?

Już od wielu lat panie chętnie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, które mają na celu poprawę wyglądu skóry. Marka Loreal postanowiła wykorzystać ten fakt i stworzyć alternatywę dla kobiet, które nie chcą korzystać z usług chirurga. Seria kosmetyków Loreal Revitalift ma opóźniać procesy starzenia się skóry i jest przeznaczona przede wszystkim do cery dojrzałej.

Jakie kosmetyki wchodzą w skład serii Loreal Revitalift?

Seria Revitalift jest jedną z wielu serii wchodzących w skład oferty marki. Obejmuje ona m.in. przeciwstarzeniowe kremy korygujące na dzień i na noc,  pobudzające kremy z żeń-szeniem, przeciwzmarszczkowe sera z czystym kwasem hialuronowym, ampułki przywracające skórze objętość czy też Revitalift Filler z fibroksylem, czyli ekstraktem roślinnym o działaniu ujędrniającym i rewitalizującym skórę.

Dla kogo przeznaczona jest seria Revitalift od Loreal?

Kosmetyki Revitalift (https://www.cocolita.pl/loreal-revitalift) służą do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej. Mogą okazać się zbawienne dla osób z problemem mało jędrnej, mało elastycznej, pokrytej zmarszczkami bądź bruzdami skóry. Serię Revitalift od Loreal mogą stosować osoby z każdym typem cery, szczególnie te w wieku 40-60 lat.

seria Revitalift od Loreal

Jak działają kosmetyki z serii Loreal Revitalift?

Działanie kosmetyków Revitalift oparte jest przede wszystkim na właściwościach kwasu hialuronowego. Nawilża on głęboko skórę i wypełnia zmarszczki. Cera ma szansę stać się ponownie sprężysta, gęsta i elastyczna. Działanie kwasu hialuronowego w wysokich stężeniach można przyrównać do działania lasera. Kremy z opisywanej serii mają poza redukowaniem zmarszczek i nadawaniem skórze jędrności odżywiać jej głębokie warstwy. Marka opatentowała substancję Pro-Xylane – wytwarzana jest ona z drewna bukowego, a jej funkcja to regenerowanie naskórka i przywracanie gęstości skóry właściwej. Starzenia się skóry nie da się całkowicie uniknąć, lecz właściwa pielęgnacja może skutecznie opóźnić procesy. Warto więc rozpocząć ją odpowiednio wcześnie.