Dermacol- światowa jakoś kosmetyków

Dermacol to marka słynąca z bardzo popularnych kosmetyków, która swoją karierę rozpoczęła od sprzedaży kultowego podkładu kryjącego o tej samej nazwie. Duże zainteresowanie kosmetykami sprawiło, że marka sukcesywnie rozszerza swoją ofertę, dostosowując się do aktualnych wymagań konsumentów.

Długa historia dermacolu

Historia marki rozpoczęła się w latach 60. XX wieku, gdzie dermatolodzy z Instytutu Kosmetycznego w Pradze rozpoczęli współpracę z ekspertami od make-up’u z bardzo znanego studia filmowego. To właśnie oni jako pierwsi wprowadzili na rynek produkty profesjonale, po dziś dzień wykorzystywane na planach filmowych nawet w Hollywood. Produkty marki dostępne są praktycznie we wszystkich krajach europejskich, USA, Kanadzie i Australii. Spotkamy je również w krajach Środkowego i Bliskiego Wschodu. W Czechach, Dermacol jest jedną z wiodących marek kosmetycznych.

 

Produkty marki Dermacol

Dermacol to nie tylko podkład silnie kryjący, lecz cała oferta doskonałych kosmetyków. Znajdziemy wśród nich kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, a nawet serię rewelacyjnych kosmetyków dla mężczyzn. Marka dba zarówno o kobiety, jak i o mężczyzn.

Wszystkie produkty dostosowane są do potrzeb różnych rodzajów skóry (z podziałem na wiek i problemy skórne), tak więc każdy klient znajdzie coś dla siebie. Kosmetyki tej marki spełniają najwyższe wymagania jakościowe, połączone z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii i dziedzin pokrewnych, tak więc wybór właśnie tych produktów przez wielbicieli marki, nie jest przypadkowy. Co więcej, testy przeprowadzane na produktach, kontrolowane są przez tzw. Państwowy Instytut Zdrowotny w Pradze.