kosmetyki vianek

Vianek – naturalne kosmetyki polskiego producenta

Każda świadoma konsumentka zdaje sobie sprawę, że skład kosmetyków, które codziennie aplikujemy na swoją skórę, jest niezwykle ważny. Na szczęście zdaje sobie z tego sprawę również coraz więcej producentów, dzięki czemu wysoka jakość nie musi oznaczać trudnej dostępności i wysokiej ceny. W każdej drogerii możemy znaleźć choćby kosmetyki polskiej marki Vianek.

Pierwsze wrażenie

Podczas zakupów produkty Vianek na pewno zwrócą naszą uwagę – mają charakterystyczne, białe opakowania ozdobione kolorowymi kwiatami. Z informacji o marce możemy dowiedzieć się, że są to tradycyjne wzory zalipiańskie, malowane w podobnej formie od XIX wieku. Kosmetyki Vianek są podzielone na sześć serii, każda jest oznaczona innym kolorem kwiatów. Mamy więc nawilżającą serię niebieską, orzeźwiającą i oczyszczającą zieloną, odżywczą pomarańczową, ujędrniającą i przeciwzmarszczkową czerwoną, relaksującą i łagodzącą różową oraz wzmacniającą i kojącą fioletową. Atrakcyjne opakowanie ma sugerować nam równie atrakcyjną zawartość.

O czym powinnyśmy wiedzieć?

W skład kosmetyków Vianek wchodzą ekstrakty polskich kwiatów i ziół pochodzących z upraw ekologicznych na Podlasiu, nie ma tam natomiast żadnych substancji pochodzących z martwych zwierząt, produkty nie są również testowane na zwierzętach. Jeśli zależy Ci na etycznych aspektach przemysłu kosmetycznego oraz naturalnym składzie, warto wypróbować kosmetyki Vianek z Drogeria.pl. Szeroka oferta zwiększa szanse, że znajdziemy coś odpowiadającego potrzebom naszej skóry i włosów.