pianki samoopalające

Skóra muśnięta słońcem – samoopalacze i pianki opalające w praktyce

Nie od dziś wiadomo, że skóra muśnięta słońcem wygląda pięknie. Wiele pań jednak zastanawia się, jak utrzymać efekt opalonej skóry po wakacjach. Wiele kobiet odwiedza często solarium, co niestety nie jest zdrowe dla ich skóry. Dlatego też wielu producentów wypuściło na rynek świetnej jakości kosmetyki, które mają nie tylko nadać wyjątkowego kolorytu skórze, ale również nawilżają i odżywiają skórę.

Jaki kosmetyk sprawdzi się u każdej kobiety?

Większość pań decyduje się na zakup pianki samoopalającej, samoopalacza do twarzy, a także przeróżnych balsamów i kremów, które sprawiają, że skóra wygląda naprawdę doskonale. Trzeba jednak przyznać, że najlepszym produktem jest samoopalacz w piance. Dzięki niemu nie tylko w ciągu kilku minut można uzyskać skórę lekko muśniętą słońcem, która będzie wyglądać niezwykle promiennie. Panie doceniają to, że takie kosmetyki można kupić w naprawdę dobrej cenie. Samoopalacz w piance od dobrej marki w większości drogeriach panie kupią już od 30 do 60 zł.

Zdrowa, promienna skóra

pianki samoopalające

Pianki samoopalające, przeróżne kremy i balsamy brązujące są zdrowe dla skóry. Nie trzeba bać się ich stosować. Panie, które nie wiedzą, jaki produkt będzie najlepszy dla ich cery powinny skonsultować się ze sprzedawcami w drogeriach. Z pewnością pomogą oni wybrać taki kosmetyk, który będzie bardzo wydajny i sprawdzi się naprawdę długo. Warto zwracać również uwagę na takie kwestie jak zapach, konsystencja, opakowanie.

Samoopalacz do twarzy – czy warto?

Wiele pań zastanawia się, czy samoopalacz do twarzy to dobry wybór. Trzeba jednak przyznać, że nie zniszczy on cery tak jak solarium, czy też długie opalanie się na plaży. Samoopalacze można kupić w wielu sklepach, w aptekach, a nawet w tradycyjnych marketach. Dobrze jednak wybrać taki, który będzie miał jak najmniej chemii w składzie. Tego rodzaju produkt z pewnością zastąpi podkład i puder latem i co najważniejsze, będzie jeszcze chronił twarz przed promieniami słonecznymi. Nie zawsze jednak trzeba inwestować w naprawdę drogi krem brązujący.