revlon colorstay z pompką

Revlon – bo jakość ma znaczenie

Znalezienie odpowiedniego podkładu wcale nie jest takie proste. Otóż należy zwrócić uwagę na jakość, ale i skład. Warto, aby fluid utrzymywał się na skórze długo, a przy tym nie robił efektu maski. Świetnym wyborem wydaje się być Revlon Colorstay z pompką.

revlon colorstay z pompkąTa sama formuła, a lepsza funkcjonalność

Podkładu Revlon nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest on jednym z popularniejszych. Jednak do tej pory największym problemem była aplikacja fluidu, wszak butelka nie miała pompki. Na szczęście po wielu latach firma spełniła wreszcie oczekiwania klientów. Revlon Colorstay z pompką jest wygodniejszy w użyciu. Tak naprawdę zwiększyła się jego funkcjonalność, a przy tym jakość i trwałość pozostały bez zmian. W swoim składzie ma witaminy A i E, dzięki temu nawilża skórę, ale również opóźnia proces starzenia. Kolejne istotne znaczenie mają filtry SPF, które chronią przed szkodliwymi promieniami słońca. Wystarczy tylko niewielka ilość fluidy by ukryć niedoskonałości.

Revlon Colorstay – dla każdego coś fajnego

Revlon Colorstay to podkład, który można łatwo dopasować do każdego typu cery. Dostępne są warianty zarówno do cery suchej i normalnej, ale i tłustej. Każdy z nich ma świetne krycie i utrzymuje się na skórze nawet 24 godziny, przy tym nie pozostawia śladów na ubraniu. Warto oczywiście dobrać odpowiedni kolor. Ivory polecany jest dla cery bardzo jasnej. Z kolei Natural Beige będzie najlepszym wyborem dla kobiet o ciemniejszej karnacji. Najbardziej uniwersalny zdaje się być Revlon Colorstay 150, czyli Buff.