paleta od Maxineczki

Przyjazna do podróżowania paleta od Maxineczki

W maju tego roku miała miejsce premiera palety Makeup Revolution Beauty Legacy. Powstała ona we współpracy MUR z jedną z najbardziej popularnych urodowych guru – Maxineczką. Paleta skomponowana przez znaną youtuberkę zawiera zarówno cienie do powiek, jak i bronzer, róż i rozświetlacz. Zaprojektowana została z myślą o podróżowaniu, a co za tym idzie – jest kompaktowa.

paleta od MaxineczkiWygląd palety

Przede wszystkim elegancki design, który od razu zdradza, że jest to po prostu paleta Maxineczki. Czerń i złoto, duże lusterko w środku palety i dobrze dobrane produkty prasowane. Wszystko to sprawia wrażenie wyjątkowej jakości.

Travel Friedly

Paleta od Maxineczki zawiera 9 cieni do powiek oraz 3 produkty do konturowania twarzy. Z powodzeniem jednak produkty do konturowania można używać również jako cienie, a sam kolor Ash to chłodny odcień brązu, który zastąpić może produkt do brwi. Dobór odcieni w palecie jest na tyle przemyślany, żeby wykonać nią zarówno makijaż dzienny, jak i mocniejsze smoky eyes. Zawiera zarówno podstawę kolorystyczną: bronzy, matowy beż, czerń, jak i szalone propozycje dla odważnych: odcień Orchid i Petal.
Cała paleta zajmuje stosunkowo mało miejsca i jest lekka. To zdecydowanie idealny wybór kosmetyczny, który spełni swoją funkcję podczas wakacji i podróży.