frezarka semilac

Precyzyjny manicure przy zastosowaniu profesjonalnych frezarek Semilac

Praca w salonie kosmetycznym to często czasochłonne i wymagające precyzji zabiegi. Do takich należy między innymi profesjonalny manicure hybrydowy czy żelowy, na który decyduje się coraz większa ilość kobiet. Aby go wykonać, można posiłkować się specjalnymi urządzeniami, jakimi są między innymi frezarki Semilac. Z ich pomocą sprawniej i dokładniej opracuje się płytkę paznokciową.

Semilac frezarka – co trzeba o niej wiedzieć

To profesjonalne urządzenie w znacznym stopniu usprawnia i przyspiesza codzienne zabiegi na paznokciach w salonach kosmetycznych. Do każdego zestawu dołączone są co najmniej trzy różne końcówki, tzw. frezy, które służą do wykonywania nieco innych czynności. Z ich pomocą można między innymi wypolerować, spiłować i nadać określony kształt płytce paznokciowej, a także wykonywać na niej grawer, który służy do wykonania unikalnych ozdób na paznokciu. Frezarka Semilac tutaj dostępna świetnie poradzi sobie również z usunięciem skórek oraz odcisków. Uzyskane efekty są precyzyjne i osiąga się je szybciej niż z wykorzystaniem tradycyjnych metod.

Właściwości frezarek do paznokci

Frezarka do paznokci 65w osiąga obroty do 35000 na sekundę i można je regulować ręcznie lub z pomocą pedała nożnego. Dzięki temu łatwo dopasować jej pracę do potrzeb konkretnego zabiegu. Wyposażona jest w kilka dodatkowych frezów, pracuje wydajnie, cicho i nie generuje drgań, co jest bardzo istotne, gdy długo i często się jej używa, posiada także regulację kierunku obrotów oraz wiele innych udogodnień, które wpływają na komfortową pracę z tym urządzeniem.

Zastosowanie frezarki do paznokci 65w

Świetnie sprawdzi się przede wszystkim w salonach kosmetycznych jako urządzenie do opracowywania płytki paznokciowej oraz usuwania z niej lakieru żelowego czy hybrydowego przed kolejnym zabiegiem. Coraz częściej frezarki wykorzystywane są również przez osoby prywatne w domach do wykonywania samodzielnie hybrydy na paznokciach. W każdej chwili można również dokupić do niej dodatkowe frezy, które uczynią zabiegi jeszcze bardziej precyzyjnymi.