Phlov – kosmetyki Anny Lewandowskiej

Phlov jest rodzimą marką kosmetyczną, która weszła na rynek w 2019 roku. Założycielką marki jest Anna Lewandowska – słynna trenerka, motywatorka oraz odnosząca sukcesy bizneswoman.

Oferta marki Phlov

Marka Phlov Anna Lewandowska zajmuje się produkcją kosmetyków. Kosmetyki Anna Lewandowska to przede wszystkim te z rodzaju pielęgnacyjnych. Przeglądając stronę internetową marki natrafić można na bardzo bogaty asortyment, W sprzedaży znajdują się kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wybierać można wśród kosmetyków do różnych typów skóry.

Dodatkowo w ofercie znajdują się perfumy (obejmujące dwie różne kompozycje zapachowe) i zestawy prezentowe, a nawet akcesoria, takie jak szczotki do masażu czy rollery do twarzy. Zauważyć należy, że sportsmenka stworzyła również specjalną linię kosmetyków ACTIVE, których działanie wzmacnia aktywność fizyczna. Niewątpliwie wybór jest niezwykle bogaty.

Co wyróżnia markę Phlov Anna Lewandowska kosmetyki?

Cechą charakterystyczną kosmetyków Anny Lewandowskiej jest ich w pełni naturalny, wegański skład, którego bazę stanowią superowoce, bioaktywne substancje naturalne, minerały, wody owocowe, ekstrakty i wyciągi roślinne. Zgodnie z informacjami dostępnymi na oficjalnej stronie Phlov by Anna Lewandowska produkcja kosmetyków jest w pełni ekologiczna.

Gdzie kupić kosmetyki Anny Lewandowskiej?

Każda osoba zainteresowana zakupem kosmetyków Phlov może skorzystać z oficjalnego sklepu internetowego marki. Jednak istnieją również inne miejsca, w których nabyć można produkty Lewandowskiej, należą do nich inne sklepy internetowe oraz stacjonarne perfumerie.

Kosmetyki Anny Lewandowskiej dostępne na stronie https://drogeria.pl/phlov-by-anna-lewandowska