Perfekcja w wyglądzie twarzy

Jeśli uwielbiamy bogactwo natury, a co więcej chcemy uzyskać jej mikroelementy w kosmetykach, to warto postawić na pudry mineralne, które zaskakują swoją przyjemną, sypką konsystencją, a co więcej można przy ich pomocy znakomicie wykończyć każdorazowy makijaż. Parabeny, konserwanty i barwniki odchodzą zatem do lamusa i pora na wyjątkową przyjaźń z naturą.

Moc zawarta w dobroczynnych składnikach

W pudrach mineralnych znajdziemy różne rodzaje glinki, ekstrakty naturalne, np. z granatu, tlenek cynku, które wpływają na to, że cera uzyskuje doskonałe zmatowienie, promienny blask, a także ukrycie niedoskonałości. To swoiste połączenie w jeden kosmetyk działania wszelkich fluidów, korektorów i rozświetlaczy. Stosując puder mineralny nie zapychamy skóry a dajemy jej pełną przejrzystość lub określone krycie. Filtry przeciwsłoneczne przyczynią się do ochrony przed promieniowaniem, wobec czego mamy tutaj także do czynienia ze zniwelowaniem oznak starzenia.

 

Wygodna aplikacja

Sypkie pudry mineralne sprawdzą się w każdej chwili. Przyjemność ich dozowania sprawia, że komfortowo nałożymy puder na twarz przy użyciu pędzla i tym samym nadamy określonego designu. Każda z nas jeśli lubi delikatny make-up lub też po prostu wielbi składniki naturalne, to jest to opcja, która na stałe wpisze się do wyposażenia kosmetyczki. Opakowania są małe i łatwo je zabrać wszędzie tam, gdzie się znajdziemy, toteż nie pozostaje nic innego jak dobór określonego odcienia dostosowanego do naszego typu karnacji i danej pory roku.