podkład Facefinity

Max Factor Facefinity – podkład, baza i korektor w jednym

Dobry podkład do twarzy może zamaskować niedoskonałości, wyrównać koloryt cery, a także prezentować się nieskazitelnie przez cały dzień. Czy tym wymogom może sprostać podkład Max Factor Facefinity – All Day Flawless 3 w 1?

Max Factor Facefinity – nie tylko podkład

Podkłady Max Factor Facefinity zostały opracowane po to, aby zapewniać wyjątkowo skuteczne krycie, wysoką trwałość, a także estetyczny wygląd przez cały dzień.

Producent reklamuje go jako produkt 3 w 1:

– podkład

– bazę pod makijaż

– korektor

Dzięki takiemu potrójnemu działaniu Max Factor Facefinity powoduje, że wykonanie makijażu jest znacznie prostsze i szybsze. Wystarczy tylko jeden produkt, aby skóra prezentowała się efektownie.

Facefinity Max Factor – najważniejsze korzyści

Podkład Facefinity od Max Factor bazuje na zaawansowanej technologii Flexi-hold, która dopasowuje się do ruchów twarzy, a także zapewnia trwałość na cały dzień.

To produkt, który daje efekt pełnego krycia, a przy tym stapia się ze skórą. Nie tworzy maski – skóra prezentuje się naturalnie.

Specjalne składniki ograniczające błyszczenie absorbują nadmiar sebum, dlatego Facefinity Max Factor sprawdza się również w przypadku skóry tłustej, mieszanej.

Dodatkowym atutem jest filtr przeciwsłoneczny SPF 20, który zabezpiecza skórę przed negatywnym działaniem promieni UV.

Podkład Facefinity dostępny jest w szerokiej gamie odcieni do wyboru. Został przebadany dermatologicznie.