makeup revolution nudes chocolate

Makeup Revolution Nudes Chocolate – idealnie skomponowana paleta ślubna

Makeup Revolution nie przestaje zaskakiwać swoich klientów. Po bardzo dobrze przyjętych ostatnich paletach – orange chocolate czy mint chocolate przyszła pora na kolejną czekoladową paletką. Tym razem bardziej stonowaną i uniwersalną kolorystycznie – Makeup Revolution Nudes Chocolate.

Postaw na klasykę

makeup revolution nudes chocolateNajnowsza propozycja palety cieni do oczu firmy Makeup Revolution zdecydowanie różni się od poprzednich wersji siostrzanych paletek czekoladowych. Tym razem marka postawiła na uniwersalną kolorystykę i stonowane odcienie. Znaleźć w niej możemy typowe cienie transferowe – idealne do dziennych makijaży, jak również błyszczące i metaliczne kolory (np. Stripped Down, Lovestruck), które nadadzą makijażowi wyjątkowego uroku. Takie zestawienie różnych wykończeń i szeroki wybór neutralnych odcieni sprawia, iż sprawdzona paletka Makeup Revolution Nudes Chocolate szybko została nazwana „typową paletą ślubną”. Zaproponowana kolorystyka idealnie wpisuje się właśnie w najchętniej wybierane makijaże przez Panny Młode.

Jakość zachwyca

Zwolennicy marki przyzwyczaili się już do bardzo dobrej jakości cieni. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej paletki MUR. Blendowanie cieni to sama przyjemność, są trwałe, dobrze napigmentowane i nie osypują się. Ich niewątpliwą cieni jest możliwość ich “budowania” i dokładania w miejscach, kiedy chcemy uzyskać większą intensywność cieni.