Kosmetyki Hada Labo Tokyo

Hada Labo Tokyo – jedna z najbardziej lubianych japońskich marek kosmetycznych

Super Hyaluronic Acid to unikalna mieszanka aż trzech rodzajów kwasu hialuronowego, która święci triumfy na rynku kosmetyków do pielęgnacji skóry. Producent Hada Labo zapewnia, że składnik ten daje skórze głębsze i wielowarstwowe nawilżenie. Jakiego rodzaju to są kosmetyki i czy warto zwrócić na nie uwagę?

Kosmetyki hada Labo Tokyo – jedna z najbardziej lubianych marek kosmetycznych

Hada Labo Tokyo to marka produktów do pielęgnacji skóry firmy Rohto Pharmaceutical Company. Kosmetyki tej firmy cieszą się popularnością głównie ze względu na szeroką gamę produktów w ofercie oraz przystępną cenę.

Charakterystyka produktów 

Hada Labo znaczy „Laboratorium skóry”. Firma zaleca używanie swoich produktów jako całego systemu do oczyszczania, nawilżania i pielęgnacji. Większość produktów Hada Labo Tokyo ma gęstą konsystencję, ale co ciekawe, nie są one zbyt tłuste. Klient będzie raczej zaskoczony ich zdolnością do zatrzymywania wilgoci i lekkością. 

Co obiecują nam producenci kosmetyków Hada Labo:

  • ultranawilżające, minimalistyczne produkty wspierane przez naukę
  • koreańską filozofię pielęgnacji skóry
  • produkt na bazie wody, który zawiera składniki utrzymujące wilgoć (lubiące wodę), takie jak wspomniany Super Hyaluronic Acid i gliceryna
  • produkt na tyle delikatny, że odpowiedni zarówno dla skóry wrażliwej jak i cery trądzikowej
  • produkt, który jest bezzapachowy, nie zawiera parabenów, barwników i glutenu.

Sztandarowy produkt Hada Labo Tokyo

Marka ma dwie ukierunkowane linie: Super HA i Super HA Anti-Ageing.  Niezmiennie jednak najlepsze recenzje zbiera jeden produkt. Nazywany świętym Graalem serii – Hada Labo Tokyo Anti-Ageing Super Hydrator Lotion to kosmetyk, który łączy różne rodzaje kwasu hialuronowego, kolagenu i retinolu. Klientki, które go kupują twierdzą, że jest to kosmetyk, który szybko się wchłania i zapewnia sprężystą, młodziej wyglądającą cerę. Z pewnością warto dodać go do łazienkowej szafki.