Krem pod oczy - Drogeria.pl

Co warto wiedzieć na temat doboru kremu pod oczy

Chyba każda młoda kobieta słyszała o tym, że jak najszybciej musi wprowadzić do swojej pielęgnacji krem pod oczy. To rzeczywiście dobra rada. Skóra w okolicach oczu jest bardzo delikatna, wrażliwa, cienka i pozbawiona gruczołów łojowych. Wszystko to przekłada się na to, że stosunkowo szybko mogą pojawić się tam zmarszczki mimiczne, ulegające regularnemu pogłębieniu. Tak zwane kurze łapki to oczywiście przypadłość kobiet, który dużo się śmieją. Na szczęście dobre kremy pod oczy odpowiednio pielęgnują skórę pod oczami, przywracając jej odpowiednie napięcie i nawilżenie.

Krem na cienie pod oczami

Jedną z częstych przypadłości kobiet są też cienie pod oczami. Mogą być one związane z wieloma czynnikami. Najczęściej dotykają kobiety, które piją mało wody, prowadzą wysiłkowy tryb życia, źle się odżywiają. To też często przypadłość genetyczna. W jaki sposób działać na cienie pod oczami? Warto uzbroić się w dobry krem, który ma za zadanie poprawić mikrokrążenie skóry. Poza tym przyda się gadżet, jakim jest roller. Taki roller, który wykonany jest z prawdziwych minerałów, świetnie działa na skórę i rzeczywiście poprawia cyrkulację wody.

Krem pod oczy - Drogeria.pl

Rutyna podstawą sukcesu

W pielęgnacji okolic oczu bardzo ważna jest delikatność, ale i rutyna. Trzeba zatem robić to codziennie, rano i wieczorem. Takie nawyki szczególnie warto wypracować po ukończeniu 30 roku życia. Młode kobiety, jeszcze poniżej trzydziestki, bardzo często w ogóle nie zauważają żadnych problemów ze skórą pod oczami. Te natomiast zaczynają się gwałtownie pojawiać właśnie po 30 roku życia.