kremowa baza pod cienie do powiek od Wibo

Baza pod cienie do powiek – czy naprawdę warto?

Baza pod cienie do powiek dla wielu kobiet jest jednym z najważniejszych kosmetyków bez którego bardzo trudno wyobrazić sobie wykonanie profesjonalnego makijażu. Warto jednak wyraźnie zaznaczyć, że można znaleźć wiele kobiet, które nie korzystają z tego typu preparatu.

Co warto wiedzieć?

Najważniejszym składnikiem jeżeli chodzi o bazy pod cienie są oczywiście suchy emolienty, które znacząco ułatwiają rozprowadzanie pigmentów. Składniki te rewelacyjnie wygładzają skórę i co najważniejsze pochłaniają nadmiar wody. Umiejętnie dobrana baza do cieni znacząco przedłuża trwałość cieni oraz eyelinerów na powiekach. Jest to najlepszy wybór dla kobiet, które potrzebują pięknego makijażu na całą noc. W dużej mierze to właśnie dzięki bazie do cieni makijaż nie traci swojego naturalnego koloru i nie roluje się.

Dlaczego warto postawić na bazę do cieni?

Dobra baza pod cienie do powiek wyrównuje koloryt oraz całą powierzchnię skóry powiek. Kosmetyki tego typu są jedynym ratunkiem dla kobiet, które zmagają się z tłustymi powiekami. Kobiety, które do makijażu używają przede wszystkim trwałych i ciemnych kolorów, powinny jak najszybciej postawić na bazę pod cienie. Dzięki temu rewelacyjnemu kosmetykowi po demakijażu nie pojawią się nieprzyjemne dla oka chmurki koloru przy linii rzęs. Dobra baza pod cienie do powiek to wydatek od 15 zł. Warto postawić na sprawdzone kosmetyki od renomowanych producentów, którzy mogą pochwalić się pozytywnymi referencjami i dobrymi opiniami. Unikać należy podrabianych baz do cieni, których niestety jest pełno na aukcjach internetowych.